Наше виробництво
Виробничі потужності по випуску панелей Молле знаходяться в Україні. Ми виробляємо органайзери з якісного сталевого листа товщиною 2 мм, що дозволяє мати достатню жорсткість бази при невеликій вазі — всього 2,4 кг. Для формування слотів і отворів використовуємо установку лазерного різання з числовим програмним управлінням. Це гарантує точність різання і незмінну якість кожної панелі. Також в нас є своя ділянка фарбування – і тому органайзер захищений від корозії.
До сучасного виробництва додається ще й тестування власними силами. Це дозволяє адаптувати продукт під потреби наших клієнтів. З недавніх новинок, які з’явились внаслідок еволюції органайзера, виділимо тримач для бронежилета — теж результат запитів від військових. Гадаємо, що з часом Молле-панель буде вдосконалюватись і доповнюватись новими можливостями.
Перед запуском виробництва ми не формували якусь особливу ідеологію свого продукту і мету діяльності, як це роблять великі корпорації. Ми просто досліджували, експериментували і діяли, щоб створити зручний і корисний продукт. Спочатку нам подобалось робити зручну річ для себе, а потім виявилось, що панель Молле підходить не тільки нам, але й багатьом людям. І це здається нам гарною місією: робити корисний органайзер для хороших людей.
Наша місія

MOLLE — компанія з України, що випускає панелі Molle для медичних, військових та цивільних автомобілів.

«Панель Молле» — органайзер для автомобілів, що дозволяє мати під рукою необхідні речі і робить перебування в машині більш комфортним. Фактично, це база, яку ви перетворюєте на «носій» інструменту, спорядження, зброї — всього, що повинно знаходитися у швидкому доступі. Така універсальність була закладена в MOLLE Panel ще на етапі проектування, тому що ми створювали продукт, подібний до «костюму на замовлення». Цей «костюм» підходить вам ідеально, а далі ви самостійно визначаєте, що покласти в кишені, вставити в петличку та яку краватку обрати.
Історія
Ідея створення зручного органайзера для автомобілістів виникла з практики. Декілька років тому засновники компанії активно займались ендуро, але під час виїзду на тренування та на змагання виявили: щось йде не так. «Не так» означало, що у міні-вені було важко швидко знайти потрібний інструмент для ремонту мотоциклів. Коли всього багато і все у безладі, час змінити підхід до справи, перетворивши хаос на порядок.
Виходом став спеціально розроблений органайзер для автомобіля. Рішення виявилось настільки вдалим, що друзі задумались про відкриття спільного бізнесу. Але справи і інші проекти залишили ідею «на стопі». Лише з початком активної фази російського вторгнення в Україну стало зрозуміло: панель Молле — не просто зручний аксесуар для авто. Це річ, яка рятує життя військових, дозволяючи швидше реагувати на ситуацію. Так через експерименти, волонтерські поставки і запуск невеликого виробництва цікава ідея перетворилась на реальну користь.
Про бренд
Про нас
(Modular Lightweight Load-carrying Equipment), яку використовують для компоновки переносного модульного тактичного спорядження в арміях НАТО.
Сумісність з системою MOLLE
Мобільність
— підходить військовим, медикам, МНС, туристам-екстремальникам, монтажникам, людям, що проводять багато часу за кермом.

— Молле-панель швидко кріпиться на сидіння і легко знімається для перенесення додому, на блокпост, робоче місце.

Універсальність
— різні способи кріплення в автомобілі (на сидіння, на борт, під дах) і не тільки (в зброярні, майстерні тощо)
Кроссплатформеність
— органайзер Молле можна замовити в базовій комплектації (без кріплень для спорядження) або в адаптованій версії для зброї, бронежилету або підсумків.
Адаптація

Переваги органайзера Молле

написати нам!